Одним із способів виділення заголовка в тексті є набір його капітеллю.
Капітель - це таке зображення в гарнітурі, в якій малі знаки виглядають, як зменшені великі. Щоб підкреслити різницю між капітеллю і малими літерами, її роблять трохи вище малих, а відстань між знаками збільшують.У кирилиці, як правило, капітель в основному тексті не застосовується, тому що в більшості літер немає різниці між малими і великими літерами. Але в заголовках іноді капітель застосовується.
![Біла 3D людинка з плакатом](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiI_HgbmtOepLC7Gh3iuxPZUb-T41tWfQ-muFcwWhTJRQ3ADEMAmwSMl3mVnElq-QU8PH3l7ddn7KUEhNUILKOReqxB0HXsEulRhaqGYq8nvl08iP6Yi3XrRNQ2IYdSYTnRB2BEN3Wy-aWFQhr44SdSiUvJ3g8x9TzI9L7EvBy5YZy1jYFyW5oVFVKJZA/s16000/captel.png)
У html розмітці режим капітелі заголовків h1 «вмикається» розміщенням у Head сайту (між тегами <head> та </head>) тега <style> з властивістю font-variant та значенням small-caps.
Виглядатиме це таким чином:
<style>
h1 {
font-variant: small-caps; /* Встановлюємо капітель для заголовка */
}
</style>
Після цього при виборі у тулбарі BLOGGER заголовка з тегом h1 ( режим «Основний заголовок») текст заголовка буде набраний капітеллю.